Інформація » Курси масажу – навчання в Україні за доступною ціною Школа Амріта

Курси масажу

 
Масаж - це прекрасний спосіб підтримки себе у чудовій формі та хорошому самопочутті.

Вже з ранніх років ми знайомі зі словом масаж і не тільки знайомі, а й пробували таку прекрасну терапію на собі. Масаж не тільки стимулює кровообіг, але й дозволяє знизити біль і справляє заспокійливу дію. За допомогою масажу можна покращити стан шкіри обличчя, тіла та ший. Дуже популярним у наш час є косметологічний масаж. Даний вид масажу сприяє зниженню в'янення шкіри та її старінню.
 

Про користь масажу напевно знають все і все. Видів масажу безліч, сьогодні хочеться розповісти про масаж трав'яними мішечками. Даний вид масажу відноситься до тайського і включає акупунктурний масаж, прогрівання активних точок і навіть йогу. Цей вид масажу був розроблений за методикою Тибету. Зараз ці мішечки часто називають Сіамськими. Робиться масаж тканинними трав'яними мішечками нагрітими в спеціальній чаші на пару. Масаж приємно розслаблює, добре позначається на нервовій системі, а ефірні олії трав мають тонізуючу дію. трав'яні мішечки переміщають по спині, тварині, руках і ногах, але не як заманеться, а строго за певними схемами і точкам.Спершу мішечками торкаються легко, щоб не було опіків, а коли вони трохи охолонуть натиск підсилюють.

 

Підошви ніг мають велику кількість нервових закінчень, стимулювання яких впливає на роботу різних органів. Кожна частина стопи відповідає за певний орган, тому шляхом подразнення нервового закінчення потрібної ділянки можна покращити роботу необхідного органу. Якщо проводити масаж всієї стопи, це допоможе не тільки зняти напругу і втома, але й нормалізувати роботу багатьох органів та систем організму, відчути розслаблення, заспокоїти нервову систему.

 

Класичний масаж передбачає виконання рухів у напрямку лімфо- або кровотоку. За розташуванням тіла починається від низу до верху, тобто. від стоп до тазу, від кистей до плечового пояса тощо.


Класичний масаж поділяється на кілька основних прийомів:


 
Антицелюлітний масаж – процедура досить поширена і не потребує спеціальних знань та умінь. Проводити таку процедуру можна у домашніх умовах. Але спочатку необхідно зрозуміти: для чого потрібен антицелюлітний масаж, і як правильно його потрібно проводити, щоб не завдати шкоди шкірі?

Правильна технологія проведення антицелюлітного масажу стимулює мікроциркуляцію крові, покращує капілярний кровообіг, покращує обмін речовин у клітинах, за рахунок чого процес оновлення клітини значно активізується. Під час проведення процедури прискорюється процес виведення продуктів обміну, що допомагає боротися із застійними явищами в організмі. Циркуляція лімфи значно прискорюється, з організму виходить зайва рідина, проходить набряклість. Структура шкірного покриву покращується, зникають горбики та ямочки, шкіра розгладжується та набуває здорового і рівного вигляду.
 
Лід є добрим борцем у війні проти старіння шкіри. Але цей "солдатик" має бути спеціально приготований з м'яти, ромашки, шавлії, липового кольору або звіробою. У природі зустрічається маса різних трав із цілющими властивостями, які можна використовувати й у косметичних цілях. Кожна трава має свій сильний бік. Залежно від того, який саме косметичний ефект ми хочемо отримати і вибиратимемо той чи інший інгредієнт як основу для виготовлення льоду. 

 

По-науковому втома очей називається астенопією, але це ще не є хворобою, а лише прикордонний станом, який може призвести до серйозних захворювань. Причому ця хвороба може розпочати розвиватися абсолютно у будь-якому віку.


Причини цього явища:

 1. Перезавантаженість очей, наприклад, тривале перебування біля комп'ютера чи телевізора.
 2. Неправильно вибрані окуляри.
 3. Можлива далекозорість чи короткозорість.
 4. Запалення очей.
 
Вважається, якщо ми спимо п'ять чи шість годин щодня - цього цілком достатньо для повного відновлення сил. Але кожна людина індивідуальна, і що добре одному, для іншого навряд чи підійде. Живучи в швидкому темпі люди змушені скорочувати кількість годин, що відводяться на сон. Багатьом жінкам, навпаки, для того, щоб добре виглядати, необхідно спати не менше 9 годин на добу.

Зазнаючи щоденних стресів людині часто буває складно заснути. Однак якщо він зайнятий важкою фізичною працею він не має особливих проблем із засипанням. Працюючи в інтелектуальній сфері, правильно і продуктивно використовуючи свій мозок людині теж навряд чи доведеться скаржитися на сон. Щоправда з віком проблеми можуть виявлятися більшою мірою.
 

Масаж використовують як у профілактичних, так і в лікувальних цілях. Поділяють його на місцевий та загальний. Місцевий – це масаж на певній ділянці тіла (спина, руки, ноги, шийно-комірна область), а загальний – це масаж для всього тіла який включає масаж спини, рук, ніг і голови за один сеанс.


Сам масаж благотворно впливає на нервові точки тіла, м'язи, сухожилля, а також шкіру. Такий вплив передається по нервах, а потім у кору головного мозку швидко надходять нервові імпульси і викликають гальмування і сильне збудження, які поширюються по всьому тілу людини у різних напрямах.


 

Спочатку Потрібно розуміти, що схуднення за допомогою виключно масажу - неможливо. Але він стане невід'ємним доповненням до здорового способу життя, правильного харчування та позитивного настрою.


Розглянемо кілька видів салонних масажів для схуднення, а саме – обгортання, шведський масаж та точковий масаж.


<<>>

Курси у вашому місті

_________________________________

  Навігація


   097-447-39-73


   050-767-34-06


   
  -->