Тайські мішечки

Курси масажу

Тайські мішечки

 

Про користь масажу напевно знають все і все.Видов масажу безліч, сьогодні хочеться розповісти о масаж трав'яними мішечками. Даний вид масажу відноситься до тайського і включає в себе акупунктурний масаж, прогрівання активних точок і навіть йогу. Цей вид масажу був розроблений по Тибету методиці. ці мішечки часто називають Сіамськими. Робиться масаж тканинними трав'яними мішечками нагрітими в спеціальною чаші на пару.Масаж приємно розслаблює, добре позначається на нервовій системі, а ефірні олії трав надають тонізуючу дію. Гарячі трав'яні мішечки переміщають по спині, тварині, руках і ногах, але не як заманеться, а строго за певними схемами і точками. Спочатку мішечками стосуються легко, щоб не було опіків,а коли вони трохи охолонуть натиск посилюють.


Наповнюють мішечки різними травами, так для зняття болю в суглобах додають імбир, а для зменшення набряків добре підходить пачулі.Для лікування застуди відмінно підійдуть мішечки з камфорою, а корінь куркуми є прекрасним знеболюючим засобом. Трав'яних мішечків безліч, з різними травами і різних по Активно застосовується алое, лаванда, шавлія і лимон. До складу мішечків входять плоди, листя і нирки, так в одному мішечку може бути до дванадцяти видів трав. Всі мішечки тканинні та одноразові.


Існують і протипоказання у даного виду масажу, так при діабеті, вагітності, варикозному розширенні вен, порушення тиску краще відмовитися від цієї процедури. Перед будь-яким масажем ніколи не буде зайвою консультація лікаря!


Масаж дарує дуже приємні розслаблюючі відчуття та наповнює енергією та гарним настроєм!

Курси у вашому місті

_________________________________

    Навігація


     097-447-39-73


     050-767-34-06


     
    -->