краса і здоров'я » Курси масажу – навчання в Україні за доступною ціною Школа Амріта

Курси масажу

 

Масаж – відмінний засіб для зняття напруги та розслаблення. Правильно проведений масаж надає сприятливий вплив як на м'язи і суглоби, а й у нервову систему. Відходять тривоги, покращується сон, погляд на життя стає позитивнішим.

 

Антистресовий масаж приносить велику користь! В ідеалі його слід робити у досвідченого майстра. За відсутності такої можливості попросіть провести сеанс когось із рідних чи друзів.

 
Молодість - це не тільки стан душі, а й здоров'я нашого хребта. Основна опора тіла може добре справлятися зі своїми функціями і в 70 років, якщо про неї піклуватися. І найкращим помічником у цьому стане масаж. Опанувати оздоровчу процедуру допоможуть спеціальні курси. Чому їх варто пройти та перевагу віддати нашим курсам масажу?
 
Лід є добрим борцем у війні проти старіння шкіри. Але цей "солдатик" має бути спеціально приготований з м'яти, ромашки, шавлії, липового кольору або звіробою. У природі зустрічається маса різних трав із цілющими властивостями, які можна використовувати й у косметичних цілях. Кожна трава має свій сильний бік. Залежно від того, який саме косметичний ефект ми хочемо отримати і вибиратимемо той чи інший інгредієнт як основу для виготовлення льоду. 

 

По-науковому втома очей називається астенопією, але це ще не є хворобою, а лише прикордонний станом, який може призвести до серйозних захворювань. Причому ця хвороба може розпочати розвиватися абсолютно у будь-якому віку.


Причини цього явища:

 1. Перезавантаженість очей, наприклад, тривале перебування біля комп'ютера чи телевізора.
 2. Неправильно вибрані окуляри.
 3. Можлива далекозорість чи короткозорість.
 4. Запалення очей.
 
Вважається, якщо ми спимо п'ять чи шість годин щодня - цього цілком достатньо для повного відновлення сил. Але кожна людина індивідуальна, і що добре одному, для іншого навряд чи підійде. Живучи в швидкому темпі люди змушені скорочувати кількість годин, що відводяться на сон. Багатьом жінкам, навпаки, для того, щоб добре виглядати, необхідно спати не менше 9 годин на добу.

Зазнаючи щоденних стресів людині часто буває складно заснути. Однак якщо він зайнятий важкою фізичною працею він не має особливих проблем із засипанням. Працюючи в інтелектуальній сфері, правильно і продуктивно використовуючи свій мозок людині теж навряд чи доведеться скаржитися на сон. Щоправда з віком проблеми можуть виявлятися більшою мірою.

Курси у вашому місті

_________________________________

  Навігація


   097-447-39-73


   050-767-34-06


   
  -->