Масаж » Курси масажу – навчання в Україні за доступною ціною Школа Амріта

Курси масажу

 
Масаж - це прекрасний спосіб підтримки себе у чудовій формі та хорошому самопочутті.

Вже з ранніх років ми знайомі зі словом масаж і не тільки знайомі, а й пробували таку прекрасну терапію на собі. Масаж не тільки стимулює кровообіг, але й дозволяє знизити біль і справляє заспокійливу дію. За допомогою масажу можна покращити стан шкіри обличчя, тіла та ший. Дуже популярним у наш час є косметологічний масаж. Даний вид масажу сприяє зниженню в'янення шкіри та її старінню.
 

Про користь масажу напевно знають все і все. Видів масажу безліч, сьогодні хочеться розповісти про масаж трав'яними мішечками. Даний вид масажу відноситься до тайського і включає акупунктурний масаж, прогрівання активних точок і навіть йогу. Цей вид масажу був розроблений за методикою Тибету. Зараз ці мішечки часто називають Сіамськими. Робиться масаж тканинними трав'яними мішечками нагрітими в спеціальній чаші на пару. Масаж приємно розслаблює, добре позначається на нервовій системі, а ефірні олії трав мають тонізуючу дію. трав'яні мішечки переміщають по спині, тварині, руках і ногах, але не як заманеться, а строго за певними схемами і точкам.Спершу мішечками торкаються легко, щоб не було опіків, а коли вони трохи охолонуть натиск підсилюють.

 

Підошви ніг мають велику кількість нервових закінчень, стимулювання яких впливає на роботу різних органів. Кожна частина стопи відповідає за певний орган, тому шляхом подразнення нервового закінчення потрібної ділянки можна покращити роботу необхідного органу. Якщо проводити масаж всієї стопи, це допоможе не тільки зняти напругу і втома, але й нормалізувати роботу багатьох органів та систем організму, відчути розслаблення, заспокоїти нервову систему.

 

Класичний масаж передбачає виконання рухів у напрямку лімфо- або кровотоку. За розташуванням тіла починається від низу до верху, тобто. від стоп до тазу, від кистей до плечового пояса тощо.


Класичний масаж поділяється на кілька основних прийомів:


 
Антицелюлітний масаж – процедура досить поширена і не потребує спеціальних знань та умінь. Проводити таку процедуру можна у домашніх умовах. Але спочатку необхідно зрозуміти: для чого потрібен антицелюлітний масаж, і як правильно його потрібно проводити, щоб не завдати шкоди шкірі?

Правильна технологія проведення антицелюлітного масажу стимулює мікроциркуляцію крові, покращує капілярний кровообіг, покращує обмін речовин у клітинах, за рахунок чого процес оновлення клітини значно активізується. Під час проведення процедури прискорюється процес виведення продуктів обміну, що допомагає боротися із застійними явищами в організмі. Циркуляція лімфи значно прискорюється, з організму виходить зайва рідина, проходить набряклість. Структура шкірного покриву покращується, зникають горбики та ямочки, шкіра розгладжується та набуває здорового і рівного вигляду.
 

Масаж використовують як у профілактичних, так і в лікувальних цілях. Поділяють його на місцевий та загальний. Місцевий – це масаж на певній ділянці тіла (спина, руки, ноги, шийно-комірна область), а загальний – це масаж для всього тіла який включає масаж спини, рук, ніг і голови за один сеанс.


Сам масаж благотворно впливає на нервові точки тіла, м'язи, сухожилля, а також шкіру. Такий вплив передається по нервах, а потім у кору головного мозку швидко надходять нервові імпульси і викликають гальмування і сильне збудження, які поширюються по всьому тілу людини у різних напрямах.


 

Спочатку Потрібно розуміти, що схуднення за допомогою виключно масажу - неможливо. Але він стане невід'ємним доповненням до здорового способу життя, правильного харчування та позитивного настрою.


Розглянемо кілька видів салонних масажів для схуднення, а саме – обгортання, шведський масаж та точковий масаж.


 

Целюліт – це зовнішній прояв структурного порушення мікроциркуляції у підшкірно-жировому шарі. Від ефекту «апельсинової кірки» необхідно лікуватися, щоб уникнути ускладнень у вигляді інших фізіологічних проблем.


Для досягнення результатів та зникнення косметичних вад, викликаних целюлітом, застосовується ручний антицелюлітний масаж, який необхідний грамотному поєднанні з іншими елементами терапії.


 

Лікувальний масаж це дуже ефективний метод профілактики та лікування органів від великої кількості захворювань, шляхом на проблемні ділянки організму. Так масаж широко застосовують для попередження, лікування та профілактики захворювань голови, хребта, суглобів, м'язової системи, дихальної, кровоносної системи, нервової системи, імунітету.


Лікувальний масаж відроджує, спонукає сили організму до діяльності, до життя, підвищуючи опірність організму до впливам шкідливих факторів, що підвищує стресостійкість, знімає втому.


 
Многие женщины сталкиваются с проблемой неудобной обуви, особенно, если проводить длительное время на ногах и в новых туфлях, например, или в удобных туфлях, но на высоком каблуке. К концу дня ноги отекают, болят, и появляется только одно желание – снять обувь прямо на улице по пути домой.

 Прекрасное окончание рабочего дня – массаж стоп! Массаж прекрасно снимает все симптомы и возвращает ногам комфортное состояние.

 Чем полезен массаж стоп?
<<>>

Курси у вашому місті

_________________________________

    Навігація


     097-447-39-73


     050-767-34-06


     
    -->