Масаж класичний

Курси масажу

Масаж класичний

 
 

Класичний масаж передбачає виконання рухів у напрямку лімфо- або кровотоку. за розташування тіла починається від низу до верху, тобто. від стоп до тазу, від кистей до плечового пояса тощо.Класичний масаж поділяється на кілька основних прийомів:


- погладжування, цим прийомом починаються та закінчуються інші масажні прийоми, ним же виконуються проміжки між прийомами. При погладжуванні ділянка, що масажується, не зсувається і не розтягується. Мета – підготовка до глибшого масажу.


- Вижимання, мета прийому – покращити рухливість тканин, розтягнути рубці, спайки, покращити кровообіг, подрібнити патологічні відкладення тощо. Не виконується довго на одному місці, щоб не травмувати шкіру, проводиться у всіх напрямках.


-Растирання, призначений для прогрему м'язової тканини.


- розминання, має на меті збільшити рухливість тканин, покращити кровопостачання м'язів та їх харчування, відновити функціональність м'язів тощо. Для отримання більшого ефекту слід застосовувати досить повільно, досягається. захопленням, підніманням, відтягуванням, та ін прийомами тканин.


- вібрація, покращує кров – і лімфообіг, м'язовий та судинний тонус, харчування, обмін та регенерацію тканин та тд.


Курси у вашому місті

_________________________________

    Навігація


     097-447-39-73


     050-767-34-06


     
    -->