Курси масажу онлайн.

Курси масажу

Курси масажу онлайн.

 
Курси масажу онлайн

Хочете опанувати мистецтво масажу чи підвищити свій кваліфікаційний рівень, але у Вас немає курсів масажу? Ми пропонуємо Вам абсолютно нове, унікальне та ефективне вирішення цієї проблеми – курси масажу онлайн. 


Наша програма навчання ретельно продумана і дозволяє отримати всі необхідні знання та навички, як початківцям, так і професіоналам. Завдяки нашим курсам масажу, Ви зможете освоїти масаж спини, рук, ніг, а також антицелюлітний масаж.


Переваги наших курсів масажу онлайн:

 1. Зручна форма навчання, що дозволяє використовувати час з максимальною користю.
 2. Не потрібно нікуди їздити, Ви можете під час онлайн занять знаходитись у будь-якому, зручному для Вас місці – вдома чи на роботі, у комфортній для Вас обстановці.
 3. Наш викладацький склад, який допоможе освоїти Вам мистецтво масажу – практикуючі масажисти з досвідом роботи 5 і більше років та вищим медичним освітою.
 4. Для проходження онлайн курсів Вам не потрібно документ про медичну освіту.
 5. Ви не тільки зможете отримати та закріпити свої теоретичні знання, але і отримати практичні навички, дублюючи всі дії, а наші інструктори будуть Вас виправляти.
 6. Швидке навчання за 1 місяць. Вам не потрібно закінчувати ВУЗ або спеціалізовану школу, витрачаючи при цьому нечувані суми.
 7. Невисока вартість навчання.
 8. Отримані завдяки нашим курсам навички Ви з успіхом можете застосовувати на практиці, роблячи масаж друзям, рідним та близьким або влаштуватися в масажний кабінет або СПА-салон.

Оскільки навчання проводиться через постійну практику – на екрані Вашого монітора Ви до найменших подробиць бачите всі дії фахівця, які він також коментує, проводячи масаж. Це дозволяє краще зрозуміти, що від Вас потрібно, як виконувати ту чи іншу техніку, де і які м'язи розташовуються на тілі людини,  і як слід на них впливати. 


Цьому не навчить жодного посібника та жодної схеми, навіть із найдокладнішим описом. І це є ще одним гідністю наших курсів масажу онлайн.


Для проходження курсу масажу онлайн вам знадобиться комп'ютер, інтернет, веб-камера, скайп.

Курс масажу онлайн проходить:

Навчіться робити: Масаж спини, рук, антицелюлітний масаж

Графік занять: уточнюйте

Практика з першого заняття

Ціна курсу: 8000 грн

Після навчання ви отримаєте Свідоцтво державного зразка

Перше заняття безкоштовно. Ви дивитеся, чи підходить вам така форма занять.

Задати всі питання, що вас цікавлять, а також записатися на курси можна за телефонами:Написати листа 

Час роботи:

Пн-Пт: з 10:00 до 19:00

Субота, Неділя: вихідні

Виктория

 • 23 июня 2015 16:24
 • Група: Гости
 • Статус:
Хочу выразить свою благодарность прекрасному преподавателю Алексею за онлайн курс массажа. В данный момент я нахожусь за границей поэтому возможности и времени чтобы приехать в Украину и закончить курс не было. В интернете я нашла обьявление курсов массажа онлайн, чему была приятно удивлена. В этот же день мы договорились о начале занятий. И уже через 2,5 недели я окончила курс и имею прекрасный диплом на украинском и английском языке (что было для меня особенно важным). Удобный график занятий. Я всегда могла перенести занятие на удобное мне время. Интересная подача материала. Я осталась очень довольной. Всем рекомендую!

Курси у вашому місті

_________________________________

  Навігація


   097-447-39-73


   050-767-34-06


   
  -->