Курси Шугарингу або цукрова епіляція: Івано-Франківська область м. Івано-Франківськ м. Коломия

Курси масажу

Курси Шугарингу або цукрова епіляція: Івано-Франківська область м. Івано-Франківськ м. Коломия

 

Курси цукрової епіляції у школі «Sea-gull»

З наближенням пляжного сезону багато дівчат та жінок готові на все, щоб виглядати красиво та доглянуто. Особливо гостро стоїть питання видалення непотрібного волосся на ніжках та в зоні бікіні. Сучасні технології надають жіночій половині широкий вибір методик. Кожен, з них зі своїми перевагами та недоліками.


Якщо ви шукаєте швидкий і безболісний спосіб видалення не естетичної рослинності на тілі, рекомендуємо застосувати епіляцію цукровою пастою. Інша її назва – шугарінг. Методика відома давно, ще за часів цариці Клеопатри. Суть її багато в чому подібна до воскової або парафінової епіляції. Хоча є й відмінності.


По-перше: цукрову суміш не потрібно підігрівати. Це виключає можливість обпалити шкіру рук та місце, яке підлягає епіляції. По-друге: шугаринг набагато комфортніше за больовим відчуттям, ніж епіляція воском. Так відбувається завдяки присипці з тальком. Остання, підсушує шкіру після душу і служить бар'єром між шкірою та пастою під час цукрової епіляції. По-третє: вартість шугарингу в салоні на порядок нижча за воскову. епіляція. А ціна інгредієнтів, що становлять цукрову пасту для епіляції в домашніх умовах, символічна.


Шугарінг – це…

Косметологічна процедура з видалення небажаного волосся на руках, ногах, обличчі, в зоні бікіні та пахвами за допомогою цукрової пасти. На всіх перерахованих місцях шкіра ніжна та чутлива. Тому епіляція вказаних місць супроводжується сильним роздратуванням, а в деяких ще й запаленням, свербінням та алергічною висипкою. Статися може будь-яке, але не у випадку з цукровою епіляцією.


Процедура настільки атравматична, що не викликає жодних з перерахованих вище неприємностей. За больовим Відчуттям клієнтки порівнюють її з відривання смужки скотчу від шкіри. При не захоплюванні коротких волосків допускається повторна епіляція однієї і тієї ж ділянки до трьох разів. При цьому почервоніння після закінчення процедури триває лише кілька годин.


Натуральні компоненти пасти (цукор, мед, вода) живлять та зволожують шкіру. Епіляція не тільки позбавляє від волосків, а й відлущує старий епідерміс, роблячи таким чином шкіру гладкою і м'якою. Погодьтеся, досить непоганий бонус до епіляції!


Існує дві техніки видалення волосся за допомогою шугарінгу. Мануальна, коли на поверхню шкіри наносять цукрову пасту проти зростання волосся, а потім скочують її в кульки, разом із волосками. Інша, бандажна техніка - По суті, ідентична воскової епіляції. Пасту наносять шпателем, подовжньо на ділянку епіляції. Зверху покривають тканинними чи паперовими смужками. Чекають, доки застигне, і різко відривають смужку. А з нею і всі волоски у цій області. Ефект гладкості триває 20 днів. Для менш болючої процедури необхідні певні навички. Ними ви зможете опанувати, пройшовши курси шугарінгу.

Професійні курси цукрової епіляції у вашому місті Івано-Франківськ, Коломия

Школа косметології "Sea-gull" проводить набір студентів на навчання шугарінгу. Філії школи є у всіх великих містах України. У нас ви поглиблено вивчите шугаринг, оволодієте всіма техніками його виконання. Отриманий диплом наприкінці навчання дає можливість працевлаштуватися у салоні краси чи центрі естетичної. косметології.  Так, набуті навички ви зможете застосовувати не тільки у догляді за собою, а й відкрити свій бізнес, надання косметологічних послуг для бажаючих. А судячи з зростаючої популярності шугарингу, їх буде багато.


У програмі навчання:

Теоретична частина:

 • Особливості методу шугарінгу
 • Відмінність шугарінгу від інших методів епіляції та депіляції
 • Протипоказання для проведення шугарингу
 • Порядок проведення процедури
 • Техніки роботи: мануальна, бандажна

Практична частина:

 • Відпрацювання на моделі&lbsp
 • Відпрацювання всіх зон (ноги, глибоке бікіні, пахвові западини)
 • Особлива увага на семінарі приділяється практичній частині.
 • + Навчальний відеоматеріал

Тривалість курсу складає: 2 заняття по 2-3 години


Час проведення занять: о 10:00; 15:00 чи 18:00


Практика з першого заняття


Ціна курсу: 10000 грн

Курси масажу проводяться в містах:

Івано-Франківськ

Коломія

Задати всі питання, що вас цікавити, а також записатися на курси можна за телефонами:Написати листа 

Час роботи:

Пн-Пт: з 10:00 до 19:00

Субота, Неділя: вихідні

Курси у вашому місті

_________________________________

  Навігація


   097-447-39-73


   050-767-34-06


   
  -->