Курси масажу » Курси масажу – навчання в Україні за доступною ціною Школа Амріта

Курси масажу

Курси масажу

 

Курси масажу – чудова можливість придбати нову навичку, яка в майбутньому зможе допомогти вашій родині фінансово. Деякі вибирають такий варіант не тільки щоб заробляти, а й просто для сім'ї, для дому.


 

Пройшовши курси, ви дізнаєтесь корисну та дивовижну інформацію про здоров'я людини. Ви побачите, як масаж може реально допомагати. Це спонукає вас рухатись далі і не зупинятися, вдосконалювати навички.


 

Уявіть, ви зможете власними руками допомагати людям бути красивішими, здоровішими та щасливішими. І тут навіть питання не в грошах. Вам «заплатять» справжньою подякою.

 


 

Порівняно із звичайною освітою в технікумі чи університеті курси, звичайно, вигідніші. Для них достатньо місяця уваги. Тут ви дізнаєтесь і теорію, і практику. За ціною також це не так б'є бюджетом. Курси масажу доступні та зручні.

 

Під керівництвом практикуючих професіоналів ви на практиці застосовуватимете отримані знання. Це хороше тренування перед тим, як допомогти першому клієнту. За допомогою масажу ви зможете дарувати людям бадьорість та здоров'я. Цей метод дозволяє вирішити навіть запущені проблеми. Докладніше як що робиться, дізнаєтесь на курсі.


 

Вам сподобається атмосфера під час навчання. Тут панує позитив, оптимізм, співпраця та навіть гумор. З деякими однокурсниками ви зможете стати друзями чи співробітниками по роботі.


 

Цікаво, що для навчання було б добре мати медичну освіту, але не обов'язково. Вам потрібно бути обізнаним із основами анатомії та фізіології. Протягом курсів ви все це вивчите. Коли ви вже працюватимете у сфері масажу, то зможете застосовувати все нові та нові техніки. Так, розвиватися завжди є кудись.

 

Часто в інтернеті пропонують "легкий заробіток", кажуть, що можна отримувати тисячі. Але як це перевірено? Так, деяким і щастить у цьому. Однак часто це ризик втратити гроші, а це дуже розчаровує. Якщо ж говорити про масаж, то це справжня професія. Вона надійніша. Ви ясно розумієте, за що заробляєте гроші. Пропрацювали годину та гроші ваші. Немає ні ризиків, ні чогось заплутаного.


 

Курси масажу дозволять вам набути професії, яка стане вам помічником протягом багатьох років.


Ознайомче заняття
12 занять по 2 години
Група 4-6 осіб
Час занять: 10:00; 16:00 чи 19:00
Класичний масаж спини, рук, ніг
Антицелюлітний масаж живота, стегон, сідниць
Медовий масаж
Вогненний масаж
Відео для домашньої роботи
Анатомія людини з 3D атласу
Свідоцтво державного зразка на Укр. та Англ. мовами
Вартість: 8000 грн. за весь курс 

Написати нам  

Чого не буде на навчання масажу на наших курсах?

• Нудної та незастосовної теорії. Всього 10% від загального масиву занять займають теоретичні вступні – розповідаємо лише те, що стане вам у нагоді у професійній діяльності. Решта 90% практики.
•Некорисних та застарілих методик. Лише актуальні знання, що базуються на сучасних дослідженнях. Спортивний, розслаблюючий, антицелюлітний, медовий, оздоровчий та інші важливі напрямки.
•Незручного графіка. У Sea-Gull піклуються про ваш комфорт. Студенти розподіляються за групами у трьох часових режимах: 10:00, 16:00 або 19:00 тричі на тиждень. Не підходить? Уточніть у менеджера, як можна отримати знання персонально.

Записатися до школи масажу ви можете без медичної освіти! Доступно, легко та перспективно.
Чи готові? Телефонуйте:


Як все відбувається: навчання масажу в Sea-Gull

•Запис на навчання та визначення зручного формату роботи (група або індивідуально)
•Проходження навчання: дванадцять уроків по 2-2,5 години. Ваш інструктор – досвідчений викладач та практикуючий спеціаліст.
• Закріплення основ на ділі. На кожному уроці – 90% практики, яка дозволить не просто виконувати дії, а робити це правильно.

 
Що ви отримуєте на виході: п'ять аргументів для того, щоб записатися вже сьогодні.

 1. Без спеціальної освіти. Немає жодних перешкод для того, щоб опанувати нову професію!
 2. Реальні знання та функціональні техніки для роботи у: салонах, лазнях, спортивних центрах тощо.
 3. Сертифікат масажиста державного зразка українською та англійською мовами.
 4. Професію, яка може застосовуватися в будь-якій країні, за будь-якої економічної ситуації та за будь-якого режиму. «Хлібна» спеціальність лише за 1 місяць!
 5. Можливість заробляти на улюбленій справі. Середній цінник на послугу – від 200 грн за сеанс, за місяць заробіток варіюється від 10 тисяч і вище.
 
Зверніть увагу: ознайомтеся з інформацією про можливість навчання у школі масажистів у своєму місті на сайті, або запитайте онлайн-консультанту. Запис на новий потік відкритий!

 

Наші філії

 


Вартість послуг навчання складає 8 тисяч гривень, перший урок – безкоштовно!
Стати учасником групи, дізнатися детальніше, отримати консультацію та поставити будь-які питання можна за телефонами:


• 097-447-39-73

• 050-767-34-06 

Написать нам 
Курси у вашому місті

_________________________________

  Навігація


   097-447-39-73


   050-767-34-06


   
  -->